6 zapachów dla kobiety o silnej osobowości

Oto podstrona: 0


Zapachy damskie mogą wiele mówić same za siebie. Zapach, który wybiera kobieta, może wiele o niej powiedzieć.Nie wszystkie kobiety lubią zapach kobiecy i kwiatowy, choć są one głównym nurtem, ale dama z wdziękiem nalega na zmysłowy, elegancki i mocny zapach, który może oddać jej własną charyzmę.

Istnieje wiele zestawów perfum, które krzyczą zmysłowość i elegancję. Ale większość z nich ma na celu pozyskanie konsumenta komercyjnego. Ale istnieje kilka zapachów dla kobiet, które są stworzone dla kobiety, która szuka niekonwencjonalnych perfum, które mogą rezonować z sobą.

Te zestawy perfum są trudne do znalezienia i zwykle przekazywane przez amatorskiego perfumistę. Zastanawiasz się, o czym mówimy o tych luksusowych zapachach dla kobiet? Dzisiaj rozmawiamy o kobiecych zapachach na bazie skóry, które są mocne, ale zmysłowe na swój sposób!

* Woda toaletowa EDM Femme Rochas autorstwa Rochas Wprowadzona do projektu przez dom projektowy Rochas w 1944 roku, Femme Rochas została sklasyfikowana jako wyrafinowany, drzewny, omszony zapach. Ten damski zapach zawiera mieszankę śliwki i brzoskwini, połączoną z lekkimi kwiatami i piżmem. Zalecany do noszenia na wieczór.

* Lacoste Pour Femme EdLaunched w 2003 roku. Ten damski zapach jest zarówno elegancki, jak i sportowy. Ten silny, ale przyjemny zapach jest wszechstronny i łatwy w noszeniu. Pasuje równie dobrze do kobiecej sukienki, sportowego stroju lub twoich ulubionych dżinsów. Pour Femme jest klasyfikowany jako nowoczesny, świeży, wyjątkowy, świetlisty, wykwintny zapach.

* Hermes Kelly Caleche BY Hermes Wprowadzony na rynek przez Hermesa w 2009 roku, „Kelly Caleche” zawiera mieszankę skóry cielęcej Barenia, skóry owczej, róży i fioletu owiniętą w atrakcyjny welon waniliowy. Elegancki, klasyczny na kobiecy zapach.

Woda toaletowa EDT Spray Bvlgari Black marki Bvlgari To zapach unisex stworzony przez dom projektowy Bvlgari z perfumiarzem Annick Menardo i wydany w 1998 roku. Słodki skórzasty zapach o zadymionej mieszance. Zmysłowy zapach dla kobiet, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

* Tom Ford Ombre Leather Spray marki Tom Ford Freedom pochodzi z wnętrza, pustynnego serca zachodu owiniętego skórą. To słoneczne, jasne uczucie wygrzanej słońcem skóry. Idealny wybór dla kobiet, które wiedzą, na co zasługuje i są władcami swojego życia.

* Robert Piguet V Intensywny spray EDP Autor: Robert Piguet Podobnie jak w dzikiej przygodzie węchowej, V. Intense de Robert Piguet to wybuchowa mikstura uwodzenia i tajemnicy. Zainspirowany złożonością jednej z klasycznych ofert Piguet, V. Intense jest pielgrzymką do korzeni marki, żywą wyprawą w nieznane miejsca, symbolizowaną zuchwałymi parami zapachu.