6 Oszałamiających letnich zapachów dla mężczyzn!

Oto podstrona: 1


Idealne połączenie naturalnego zapachu mężczyzny z wodą kolońską może zapewnić zachwycający i często uwodzicielski aromat. Ponieważ lato jest prawie w pełnym rozkwicie, nadszedł czas, aby zamienić swoją wodę kolońską i kupić charakterystyczny letni zapach! Oto kilka wskazówek na początek.

1.Bergamote 22 marki Le Labo Ten zapach z pewnością wywrze trwałe wrażenie na wszystkich wokół ciebie, mężczyzn i kobiet. Nuty zapachowe tworzą harmonijną mieszankę, która utrzymuje się w przestrzeni długo po jej opuszczeniu.

2. Neroli Portofino Eau Fraiche Body Splash autorstwa Toma Forda Tom Ford znany jest ze swoich wyrafinowanych produktów i ma już nieco kultowych zwolenników. Ich zapach, Neroli Portofino marki Tom Ford, nie jest inny. Jest lekki i zwiewny, cytrusowy zapach jest subtelny i idealny do pracy latem.

3.Davidoff Cool Water Pure Pacific Ten kultowy i wodny zapach został odnowiony, aby cieszyć się chłodnym i ponadczasowym mężczyzną. Dodali nuty cytrusowe, cytryny, mandarynki i grejpfruta, które doskonale uzupełniają aromat oryginalnego zapachu. Ten zapach z pewnością sprawi, że wszyscy zapytają, co masz na sobie!

4.Burberry brit letnia edycja dla mężczyzn Jeśli nie jesteś typem cytrusa, wybierz nieco cieplejszy zapach. Burberry ma dar uwydatnienia naturalnie ciepłego zapachu i sprawienia, by działał na lato. Wszechstronny kremowo-waniliowy zapach zawiera nuty róży, które przyciągną uwagę pań. Działa również na dzień i na noc!

5.Eau de Lacoste Męskie L12 Yellow marki Lacoste Lacoste to podstawa lata! Ludzie rozpoznają tę markę za jej jasne i żywe kolory. Ten zapach nie jest inny! Podnoszący na duchu aromat grejpfruta i cyprysu zapewni ci dobry humor przez cały dzień. Może nawet zetrzeć wszystkich wokół ciebie.

6.El marki Arquiste Zapach ten jest porównywany do sennej nocy na plaży! Jest uwodzicielski, wyrafinowany i odurza. Ciemniejsze zapachy są mieszane, aby stworzyć oszałamiający nocny zapach, który zachowa intrygę na randce przez całą noc!

Każdy z tych zapachów może być mile widzianym dodatkiem do Twojego arsenału. Możesz zacząć od tych sugestii i szybko znaleźć swój charakterystyczny letni zapach!