6 Szamponów, które sprawią, że twoje włosy będą pachnieć niesamowicie latem

6 Szamponów, które sprawią, że twoje włosy będą pachnieć niesamowicie latem


Zachowaj spokój, ponieważ nie musisz spieszyć się do salonu, kiedy salon może do ciebie przyjść. Fryzjerzy na żądanie z Mobile Styles przygotują twoje włosy na sezon dzięki profesjonalnym fryzurom, fryzurom i wspaniałym modnym kolorom. Niezależnie od tego, czy chcesz obszernego wydmuchu na specjalne wydarzenie, czy też jesteś gotowy na dramatyczną zmianę, fryzjerzy z Mobile Styles pomogą Ci osiągnąć swoje cele w zakresie włosów. Po zdobyciu tego niesamowitego nowego stylu będziesz chciał odżywić włosy i zachować swój wygląd. Rozpocznij sezon z tymi świeżo pachnącymi szamponami, które sprawią, że twoje włosy będą pachnieć pyszne przez całe lato.

Szampon Bumble and Bumble Crème de Coco Tropical-Riche, 28,08 $ Nic nie mówi o lecie jak o wakacjach na tropikalnej plaży! Nawet jeśli nie możesz dostać się na wymarzoną wyspę, nadal możesz cieszyć się zapachem tropikalnego kokosa dzięki Szamponowi Bumble i Bumble Crème de Coco Tropical-Riche. Niezwykle łagodny szampon jest idealny do włosów suchych, zmniejsza puszenie i ma dodatkową zaletę olejku z orzechów Kukui!

Macadamia Professional Shampoo Sun & Surf, 20 USD Oto kolejny pyszny szampon o zapachu kokosa. Szampon do opalania i surfowania nie tylko pachnie bosko, ale ma na celu ochronę włosów przed surowymi szkodami letnimi. Zwalczaj skutki gromadzenia się chloru i soli, wzmacniając i usuwając puszkę.

Szampon Paul Mitchell Awapuhi, 10,50 $ Został natychmiast przetransportowany na Hawaje z Szamponem Paul Mitchell Awapuhi. Awapuhi to rodzima hawajska roślina, która od setek lat jest używana ze względu na wiele użytecznych właściwości. Ten orzeźwiający szampon imbirowy jest super nawilżający i zwiększający objętość. Seksowne włosy Mocne seksowne włosy, 16,95 $ Jeśli kochasz mango, będziesz fanem tego wzmacniającego szamponu, który zmniejsza łamliwość nawet o 80%. Ten produkt jest idealny dla zniszczonych włosów, które wymagają trochę TLC.

Filozofia Melon Daiquiri, 18 USD Jest gdzieś piąta godzina! A gdzieś jest twój prysznic. Ciesz się relaksującą szczęśliwą godziną dzięki pysznemu szamponowi 3-w-1 Melon Daquiri, żelowi pod prysznic i kąpieli bąbelkowej.

Urban Antidotes Level 3 Resurrection Shampoo Ten bezpieczny kolor szampon jest opisany jako „Papaya Chill Pill”. Twoje włosy będą pachnieć słodko, tropikalnie i latem. Chroń swój kolor dzięki dodatkowej korzyści z pozostawiania go gładkiego i zdrowego.